Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Koło Stowarzyszenia Geodetów Polskich przy ZGiKM GEOPOZ

W sali Domu Technika NOT w Poznaniu odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia. Po przedstawieniu sprawozdania przez prezesa Waldemara Sztukiewicza zebrani delegaci udzielili absolutorium Zarządowi Oddziału, wybrano nowe władze Oddziału na kadencję 2017-2021 oraz delegatów na Ogólnopolski Zjazd Stowarzyszenia.
Piotr Florek Senator RP i członek Oddziału zapewnił, że problemy zawodu są mu ciągle bliskie i będzie o nie zabiegał w Parlamencie, zgodnie z postulatami środowiska zawodowego. Stanisław Cegielski, Prezes Zarządu Głównego SGP omówił sprawy prawne związane z pracą geodetów a w szczególności o uznanie geodety jako pełnoprawnego uczestnika procesu budowlanego. Prezes zaapelował o większe zaangażowanie młodych geodetów w działalności SGP. Zebranie podsumował i zakończył nowowybrany Prezes Zarządu Oddziału kol. Waldemar Sztukiewicz, dziękując wszystkim uczestnikom Zgromadzenia.

Program Walnego Zgromadzenia członków Wielkopolskiego Oddziału (.pdf 24kB)
Sprawozdanie z działalności Wielkopolskiego Oddziału 2013-2017 (.pdf 78kB)
Protokół z wyborów władz i delegatów na zjazd (.pdf 28kB)

© 2010-2019 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ