Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Koło Stowarzyszenia Geodetów Polskich przy ZGiKM GEOPOZ

Zapraszamy do udziału w konferencji w Lusowie

dodano 2017-06-22

Popiersie generała Dowbora Muśnickiego

Muzeum Powstańców Wielkopolskich im. Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział Wielkopolski w Poznaniu zapraszają do udziału w konferencji nt. „98. rocznica podpisania Traktatu Wersalskiego. Historyczne znaki graniczne na ziemiach polskich." Konferencja odbędzie się w dniu 24 czerwca 2015 r. o godz. 10.00 w Muzeum Powstańców Wielkopolskich w Lusowie przy ul. Ogrodowej 3A. Zapoznaj się z programem konferencji w Lusowie (.pdf 26kB)

Zaproszenie na konferencję w Pyzdrach

dodano 2017-04-28

Logo Pyzdr

Muzeum Regionalne Ziemi Pyzdrskiej, Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Geodetów Polskich, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego i Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP zapraszają do udziału w szóstej konferencji z cyklu „TERRA PISDRENSIS”. Tematem konferencji, która odbędzie się 13 maja 2017 r. w Muzeum Regionalnym w Pyzdrach będzie „Człowiek a krajobraz”. Więcej informacji na temat konferencji w Pyzdrach (.pdf 243kB).

Walne zebranie sprawozdawczo wyborcze Wielkopolskiego Oddziału SGP

dodano 2017-04-07

Zebranie Stowarzyszenia Geodetów Polskich

W sali Domu Technika NOT w Poznaniu odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Po przedstawieniu sprawozdania przez prezesa Waldemara Sztukiewicza zebrani delegaci udzielili absolutorium Zarządowi Oddziału, wybrano nowe władze Oddziału na kadencję 2017-2021 oraz delegatów na Ogólnopolski Zjazd Stowarzyszenia. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z zebrania Wielkopolskiego Oddziału SGP.

Walne Zgromadzenie Członków Wielkopolskiego Oddziału SGP

dodano 2017-03-09

logotyp Stowarzyszenia Geodetów Polskich

Zarząd Oddziału SGP serdecznie zaprasza członków Stowarzyszenia na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-wyborcze Oddziału, które odbędzie się w dniu 21 marca 2017r. (wtorek) w domu Technika NOT w Poznaniu ul. H Wieniawskiego 5/9, sala 211 w godz. 16.00-18.00. W programie zebrania podsumowanie działalności Oddziału w kadencji 2013-2016 oraz wybory władz Oddziału na lata 2017-2020 oraz delegatów na Zjazd SGP i przedstawicieli do FSNT NOT Rada w Poznaniu. Liczymy na aktywny udział w zebraniu oraz dyskusji nad działalnością i problemami nurtującymi nasze środowisko zawodowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Programem Walnego Zgromadzenia (.pdf 21 kB) oraz Sprawozdaniem z działalności Oddziału w kadencji 2013-2016 (.pdf 79 kB).

Zebranie noworoczne Oddziału Wielkopolskiego SGP

dodano 2017-02-21

Zebranie noworoczne SGP

17 stycznia 2017 r. w sali 211 Domu Technika w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 5/9 odbyło się tradycyjne zebranie noworoczne organizowane przez Zarząd Oddziału Wielkopolskiego Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Na zebraniu przedstawiono aktualne sprawy interesujące środowisko zawodowe geodetów. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z zebrania noworocznego SGP (.pps 3MB).

Zebranie noworoczne ZOW SGP

dodano 2017-01-09

Zarząd Oddziału Wielkopolskiego Stowarzyszenia Geodetów Polskich zaprasza swoich członków i sympatyków na tradycyjne zebranie noworoczne. Na zebraniu przedstawione zostaną aktualne sprawy interesujące środowisko zawodowe geodetów. Zebranie odbędzie się 17 stycznia 2017 r. o godz. 14:00 w sali 211 Domu Technika w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 5/9. Zakończenie zebrania jest przewidywane ok. godz. 17:00.

Zaproszenie na X seminarium z cyklu: „Rozwój obszarów wiejskich” w Szreniawie

dodano 2016-10-18

Muzeum w Szreniawie

W dniu 25.10.2015 r. Stowarzyszenie Geodetów Polskich, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Instytut Melioracji, Kształtowania Środowiska i Geodezji, Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie organizują kolejne, XI Seminarium z cyklu „Rozwój Obszarów Wiejskich”. Tematem tegorocznego seminarium są przemiany strukturalne obszarów wiejskich a w szczególności: "Problemy rozwojowe wsi. Dziedzictwo - źródło tożsamości". Serdecznie zapraszamy do udziału i zapoznania się z programem seminarium (.pdf 749 kB).

Jubileuszowa Msza Święta w poznańskiej Katedrze

dodano 2016-07-01

Logo jubileuszowe ZGiKM GEOPOZ

Szanowni Geodeci! W związku z obchodami jubileuszu 25-lecia Zarządu Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ, informujemy, że 3 lipca br. o godz. 12.15 w Katedrze Poznańskiej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji byłych i obecnych pracowników geodezji i gospodarki gruntami w podziękowaniu za opiekę Boga Ojca.

Konferencja w Lusowie

dodano 2016-06-15

Muzeum Powstańców Wielkopolskich

Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział Wielkopolski w Poznaniu oraz Muzeum Powstańców Wielkopolskich im. Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie zapraszają do udziału w konferencji nt. „97. rocznica podpisania Traktatu Wersalskiego. Badanie i odszukiwanie historycznych granic w Polsce". Konferencja odbędzie się w dniu 18 czerwca 2016 r. o godz. 10.00 w Muzeum Powstańców Wielkopolskich w Lusowie przy ul. Ogrodowej 3A. Pobierz program konferencji w Lusowie (.pdf 26kB).

Konferencja w Pyzdrach już wkrótce!

dodano 2016-05-17

logo muzeum ziemi pyzdrskiej

Oddział Wielkopolski SGP, Muzeum Regionalne Ziemi Pyzdrskiej, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP zapraszają do udziału w piątej konferencji z cyklu „Królewskie miasto Pyzdry na dawnych mapach”. „Toższmość miejsca” to temat konferencji, która odbędzie się 21 maja 2015 r. w Muzeum Regionalnym w Pyzdrach. Do pobrania zaproszenie na konferencję w Pyzdrach (.pdf 4,5 MB) i program konferencji w Pyzdrach (.pdf 39kB).

zobacz następną stronę
© 2010-2017 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ