Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

A w czasie wolnym...

Kolorowo na Gronowej
W 2010 roku ściany Zarządu Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ zdobiły kalendarze z rysunkami autorstwa laureatów konkursu "Kolorowo na Gronowej". Konkurs plastyczny dla dzieci z rodzin pracowników odbył się w listopadzie 2009 roku i jego tematem był dzień mamy/taty, babci/dziadka, cioci/wujka w GEOPOZie.

Zawody sportowe
Pracownicy ZGiKM GEOPOZ po pracy lub w dni wolne od pracy uprawiają sport (tenis ziemny, pływanie, sporty halowe, jazda na rowerze). W przypadku tenisa ziemnego rywalizują nie tylko między sobą, ale także z powodzeniem uczestniczą w Mistrzostwach Polski Geodetów. Nasi pracownicy zdobyli wiele wyróżnień w zawodach sportowych.

Zawody sportowo-ratownicze Miasta Poznania
Nie tylko dobrą kondycją, ale także wiedzą i umiejętnościami nasi pracownicy musieli wykazać się podczas "Zawodów sportowo-ratowniczych Miasta Poznania", gdzie zajęli wysokie miejsca.

Wyprawa do Indii i Nepalu
Na uwagę zasługują także podróże naszych pracowników, np. wyprawa do Indii i Nepalu w październiku i listopadzie 2010 roku.

© 2010-2019 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ