Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Wielka Zbiórka Książek

W 2019 roku wzięliśmy udział w Wielkiej Zbiórce Książek. „Tam, gdzie otwierały się serca – pudła napełniały się książkami” – napisał organizator akcji Fundacja Zaczytani.org. W punkcie w GEOPOZie zebraliśmy 528 książek (301 – dla dzieci, 227 - dla dorosłych). Darczyńcami byli klienci i pracownicy oraz mieszkańcy Poznania, którzy po raz pierwszy nas odwiedzili. Najmocniej za serce chwyciły nas dzieci z Przedszkola 141 im. Dziadka Borodzieja. Oprócz pudła z kolorowymi książkami przygotowały również życzenia i laurki dla swoich koleżanek i kolegów zmagających się z chorobą. logotyp Zaczytani.org: rysunek czterech sów


Kolorowo na Gronowej

W 2010 roku ściany Zarządu Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ zdobiły kalendarze z rysunkami autorstwa laureatów konkursu "Kolorowo na Gronowej". Konkurs plastyczny dla dzieci z rodzin pracowników odbył się w listopadzie 2009 roku i jego tematem był dzień mamy/taty, babci/dziadka, cioci/wujka w GEOPOZie.


Zawody sportowe

Pracownicy ZGiKM GEOPOZ po pracy lub w dni wolne od pracy uprawiają sport (tenis ziemny, pływanie, sporty halowe, jazda na rowerze). W przypadku tenisa ziemnego rywalizują nie tylko między sobą, ale także z powodzeniem uczestniczą w Mistrzostwach Polski Geodetów. Nasi pracownicy zdobyli wiele wyróżnień w zawodach sportowych.


Zawody sportowo-ratownicze Miasta Poznania

Nie tylko dobrą kondycją, ale także wiedzą i umiejętnościami nasi pracownicy musieli wykazać się podczas "Zawodów sportowo-ratowniczych Miasta Poznania", gdzie zajęli wysokie miejsca.


Wyprawa do Indii i Nepalu

Na uwagę zasługują także podróże naszych pracowników, np. wyprawa do Indii i Nepalu w październiku i listopadzie 2010 roku.

 

© 2010-2019 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ