Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

12 listopada 2018

dodano 2018-11-09

Główne drzwi wejściowe do budynku GEOPOZu

W związku z ustanowieniem dnia 12 listopada dniem wolnym od pracy GEOPOZ będzie nieczynny. Zachęcamy do załatwiania spraw drogą elektroniczną. Zapraszamy między innymi do skorzystania z Portalu Klienta.

Pracujemy 2 listopada

dodano 2018-10-31

hol w budynku przy ul. Gronowej 20

W najbliższy piątek zapraszamy do GEOPOZu w standardowych godzinach obsługi klienta czyli od 8.00 do 15.00.

Poznańska wyszukiwarka grobów w nowej odsłonie

dodano 2018-10-29

Cmantarz zabytkowy przy ul. Nowina

Przełom października i listopada to czas, w którym szczególnie często odwiedzamy groby bliskich zamarłych. Dzięki wyszukiwarce, będącej częścią nowej wersji Portalu Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Poznania, każdy zainteresowany w prosty i intuicyjny sposób odnajdzie groby na poznańskich cmentarzach. Pod adresem http://sip.geopoz.pl/sip/cmentarze/raport Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ udostępnia cenne źródło informacji o poznańskich miejscach pamięci. Przeczytaj więcej o nowej odsłonie wyszukiwarki grobów.

Instrukcja korzystania z Portalu Rzeczoznawcy

dodano 2018-10-24

rzut z instrukcji korzystania z Portalu Rzeczoznawcy

Szanowny Rzeczoznawco, zachęcamy do zajrzenia do instrukcji korzystania z Portalu Rzeczoznawcy (.pptx 10MB). Krok po kroku dowiesz się, jak zamówić dane transakcyjne w postaci elektronicznej. A jeśli jeszcze nie złożyłeś wniosku o założenie konta w Portalu Rzeczoznawcy, zrób to już dziś.

Przerwa w działaniu Portalu Geodety, Komornika, Rzeczoznawcy, Projektanta i Klienta

dodano 2018-10-19

Miniaturka do Portalu Klienta

Od dnia 24 października od godziny 15.00 do dnia 25 października mogą wystąpić problemy w działaniu Portalu Geodety, Komornika, Rzeczoznawcy, Projektanta i Klienta. Za utrudnienia przepraszamy.

Panel ekspercki "Geologia dla miast zarządzanie przestrzenią podziemną w Smart City"

dodano 2018-10-17

Fragment plakatu - panorama miasta z napisem: Geologia dla miast zarządzanie przestrzenią podziemną w Smart City

Jako jeden z uczestników zapraszamy na panel dyskusyjny dotyczący optymalnego zarządzania częścią podziemną miast. Panel odbędzie się 25 października 2018 roku o godzinie 10.00 w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szczegółowe informacje o panelu „Geologia dla miast”.

Dbamy i pamiętamy

dodano 2018-10-17

framgnet plakatu: trzy osoby porzadkujące groby

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Dbamy i pamiętamy”. Poprzez włączenie się w porządkowanie zaniedbanych i zapomnianych mogił Miasto Poznań chce przypomnieć o naszych bohaterach i bohaterkach. Spis grobów Powstańców Wielkopolskich, połączony z wyszukiwarką cmentarną oraz "Listą odznaczonych Wielkopolskim Krzyżem Powstańczym", dostępny jest obecnie na stronie internetowej: valerianella.man.poznan.pl/data/cmentarze/weterani_public.php?filtruj=formularz. Przeczytaj więcej o akcji „Dbamy i pamiętamy”.

Ważna informacja dla mieszkańców wybranych obrębów miasta Poznania

dodano 2018-10-05

fragment mapy

Na terenie miasta Poznania prowadzone są prace związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków. Właściciele nieruchomości lub władający nimi są zobowiązani, zgodnie z przepisami prawa, do udzielenia informacji osobom prowadzącym prace. Szczegółowe informacje na temat modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów: Ławica, Plewiska, Krzesiny, Głuszyna, Głuszyna II, Piotrowo, Daszewice, Psarskie, Wielkie i Kiekrz.

Model 3D - od chmury punktów do obiektów

dodano 2018-10-01

obraz z filmu o modelu 3D

Model 3D obejmuje cały obszar Poznania, czyli 262 km2 powierzchni miasta i blisko 100 tys. budynków. Model nie jest skierowany wyłącznie dla urzędników, bardzo ważną grupę odbiorców stanowią mieszkańcy Poznania, przedsiębiorcy, naukowcy i wszystkie osoby zainteresowane przestrzenią miasta. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego model 3D Poznania.

Miasto w liczbach

dodano 2018-09-17

poznańska uliczka, na pierwszym planie rowerzysta

Poznań zajmuje powierzchnię 26 191 ha. Dla potrzeb ewidencji gruntów podzielony został na 40 obrębów. W mieście jest 112 035 działek ewidencyjnych, 95 443 budynków i 201 719 lokali. Poznaj więcej szczegółowych danych liczbowych o mieście (stan na: 31.12.2017 r.).

© 2010-2019 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ