Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Prezydent Maciej Wudarski o Modelu 3D

dodano 2018-09-11

Prezydent Maciej Wudarski prezentuje Model 3D

„Model będzie wsparciem dla działań miasta w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzennego, podejmowania decyzji dotyczących gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska czy bezpieczeństwa publicznego” - mówił Maciej Wudarski, zastępca Prezydenta Miasta Poznania w miniony weekend. Zachęcamy do lektury relacji z Targów Mieszkań i Domów 2018, podczas których prezentacja Modelu 3D spotkała się z dużym zainteresowaniem.

Uruchomiliśmy trójwymiarowy model Poznania

dodano 2018-09-10

Model 3D miasta Poznania - poziom szczegółowości LOD2 z teksturami

Zintegrowany, dostępny i stale aktualizowany model 3D to pionierski projekt w skali kraju. Jego głównym celem jest zapewnienie poznaniakom, inwestorom oraz urzędnikom łatwego dostępu do danych przestrzennych i związanych z nimi usług. Model 3D jest integralną częścią Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Poznania. Model udostępniamy pod adresem sip.geopoz.pl.

Zawiadomienie o czynności wznowienia znaków granicznych

dodano 2018-08-31

mapa

Informujemy, że 15 września 2018 r. o godz. 10.00 przy ul. Bogusławskiego 14 w Poznaniu zostaną przeprowadzone czynności wznowienia znaków granicznych. Szczegółowe informacje dotyczące czynności wznowienia znaków granicznych przy ul. Bogusławskiego 14.

Uruchomiliśmy Portal Klienta

dodano 2018-08-30

dłoń na klawiaturze komputera

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy Portal Klienta - rozwiązanie pozwalające zamówić mapy i dane z naszego Ośrodka bez konieczności wizyty w urzędzie oraz dokonać za nie płatności drogą elektroniczną. Portal jest dostępny pod adresem portal.geopoz.poznan.pl/klient. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej e-usługi.

E-usługa dla komorników sądowych

dodano 2018-08-22

młotek sędziowski

Pod adresem portal.geopoz.poznan.pl/komornik uruchomiliśmy Portal Komornika. Służy on do pozyskiwania informacji w celu realizacji postępowań komorniczych. Nowa e-usługa jest jedną z wielu składowych projektu "Cyfryzacja i modernizacja zasobu geodezyjnego i kartograficznego Miasta Poznania oraz uruchomienie e-usług".

Aktualizacja formularzy dla geodetów

dodano 2018-07-18

stojak na wnioski

Informujemy, że zaktualizowane zostały „Zalecenia Miejskiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej dla wykonania prac geodezyjnych” oraz część formularzy. Szczegółowe informacje nt. aktualizacji Zaleceń Miejskiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej oraz formularzy.

Ankieta w wersji online

dodano 2018-07-09

hol w siedzibie GEOPOZu

Twoja opinia jest dla nas ważna. Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat jakości świadczonych usług przez GEOPOZ.

Uruchomiliśmy Portal Rzeczoznawcy

dodano 2018-06-27

Portal Rzeczoznawcy z użytkownikiem

W ramach wprowadzania licznych e-usług uruchomiliśmy Portal Rzeczoznawcy. Pod adresem portal.geopoz.poznan.pl/rzeczoznawca udostępniamy informacje z bazy rejestru cen i wartości nieruchomości (RCiWN) na terenie Poznania oraz wgląd do zbiorów aktów notarialnych i orzeczeń sądów administracyjnych będących podstawą wpisów w ewidencji gruntów i budynków. Zapraszamy do korzystania z nowej usługi online.

Obserwuj na żywo jerzyki z Gronowej

dodano 2018-06-27

jerzyk na tle błękitnego nieba

Przechodząc obok siedziby GEOPOZu warto zadrzeć głowę wysoko do góry. Zobaczycie czarne ptaki o wąziutkich zgiętych skrzydłach i wciętych ogonach - jerzyki. Miłych mieszkańców budynku przy ulicy Gronowej 20 możemy obejrzeć również w Internecie, ponieważ w budkach lęgowych zainstalowano kamery. Zachęcamy do obserwowania na żywo jerzyków w swoich budkach lęgowych.

Konferencja w Lusowie już wkrótce

dodano 2018-06-19

popiersie generała Dowbora Muśnickiego

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Delimitacja i demarkacja granic Odrodzonej Rzeczpospolitej. Historyczne znaki graniczne na ziemiach polskich", która odbędzie się 23 czerwca w Lusowie. Zapoznaj się ze szczegółowym programem konferencji w Lusowie (.pdf 488kB).

© 2010-2019 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ