Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

GEOPOZ pracuje 2 maja i 4 maja

dodano 2018-04-30

wejście do Sali Obsługi Klienta

Informujemy, że GEOPOZ pracuje w weekend majowy. 2 maja i 4 maja obsługujemy klientów w godzinach 8.00 - 15.00.

Spotkania o nowych e-usługach za nami

dodano 2018-04-25

spotkanie inforcyjne - sala z uczestnikami

Przez cały kwiecień w GEOPOZ organizował spotkania informacyjne dla komorników, projektantów i rzeczoznawców. Cieszyły się one z dużym zainteresowaniem, ponieważ nowe e-usługi wiążą się z wymiernymi korzyściami. Wykorzystywanie danych przestrzennych będzie szybsze, łatwiejsze i tańsze. Uruchomienie Portalu Komornika, Portalu Rzeczoznawcy i Portalu Projektanta już wkrótce!

GEOPOZ promuje projekt

dodano 2018-04-25

stoisko konferencyjne - dwie pracownice GEOPOZu siedzą za stołem

Podczas ogólnopolskiej konferencji „Klient w urzędzie. O nowoczesnej obsłudze klienta” przedstawiciele GEOPOZu zaprezentują projekt „Cyfryzacja i modernizacja Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego Miasta Poznania oraz uruchomienie e-usług”. GEOPOZ przedstawi, w jaki sposób wdraża w praktyce założenia nowoczesnego urzędu.

Zapisy na warsztaty dot. Portalu Geodety zamknięte

dodano 2018-04-18

kask geodety, rulon dokumentów

Zapisy na spotkania dla geodetów dotyczące nowych e-usług zostały zamknięte. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dot. Portalu Geodety , który zostanie uruchomiony już wkrótce.

GEOPOZ cyfryzuje i modernizuje zasób geodezyjny i kartograficzny Poznania

dodano 2018-04-16

pracownica GEOPOZu z urządzeniem skanującym

Dane przestrzenne dotyczące Poznania to bogate źródło informacji. Aby dostęp do nich był łatwiejszy, szybszy i tańszy konieczna jest cyfryzacja zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Podstawowym celem projektu jest zwiększenie dostępności i jakości danych przestrzennych dotyczących Poznania. – Sprawna administracja samorządowa to priorytet. Poznań potrzebuje bazy danych w postaci cyfrowej, które usprawnią procesy inwestycyjne w mieście, zapewnią mieszkańcom i przedsiębiorcom szybki i łatwy dostęp do danych przestrzennych. – mówi Andrzej Krygier, Dyrektor GEOPOZu. Przeczytaj więcej o cyfryzacji i modernizacji zasobu.

Portal Komornika - wniosek założenia konta i instrukcja obsługi

dodano 2018-04-16

Zachęcamy do pobrania dokumentów dotyczących Portalu Komornika: wniosek o założenie konta w Portalu Komornika (.doc 2MB), wniosek o założenie konta w Portalu Komornika (.pdf 111kB),instrukcja do Portalu Komornika (.docx 63kB), instrukcja do Portalu Komornika (.pdf 28kB ).

Już do pobrania - wniosek i instrukcja do Portalu Rzeczoznawcy

dodano 2018-04-16

ikona przedstawiająca budynek

Zapraszamy do pobrania wniosku o założenie konta w Portalu Rzeczoznawcy - w formacie .doc (.doc 2MB), wniosku o założenie konta w Portalu Rzeczoznawcy - w formacie pdf (.pdf 109kB) oraz do zapoznania się z instrukcją korzystania z Portalu Rzeczoznawcy (.doc 30kB).

Pierwsze warsztaty dla geodetów z nowej e-usługi

dodano 2018-04-09

materiały warsztatowe: teczka, długopis, ulotka

Za nami pierwsze warsztaty dla geodetów. Na spotkaniu zainteresowani poznali funkcjonowanie Portalu Geodety. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na następne spotkania. Zachęcamy do zapisywania się.

Geodeto! Możesz już pobrać wniosek o dostęp do Portalu Geodety

dodano 2018-04-05

ikona portalu geodety przedstawiająca przyrządy geodezyjne

Zapraszamy do pobrania wniosku o dostęp do Portalu Geodety- w formacie .doc (.doc 2MB), wniosku o dostęp do Portalu Geodety - w formacie pdf (.pdf 108kB) oraz do zapoznania się z instrukcją korzystania z Portalu Geodety (.doc 28KB).

Spotkanie informacyjne dla komorników

dodano 2018-04-05

ikona wagi symbolizująca sprawiedliwość

Ruszyły zapisy na spotkanie informacyjne dot. nowej e-usługi dla komorników. Na spotkaniu zainteresowani poznają optymalne możliwości wykorzystania Portalu Komornika. Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia o godz. 9.00. Zapisz się już dziś! Zapoznaj się z informacjami na temat spotkań dotyczących Portalu Komornika.

© 2010-2018 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ