Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Zawiadomienie o czynnościach przyjęcia przebiegu granic nieruchomości

dodano 2018-05-17

mapa

Informujemy, że 4 czerwca 2018 r. o godz. 9.30 przy ul. Niedziałkowskiego 20 odbędzie się przyjęcie granic działki nr 17/2. Szczegółowe informacje dotyczące przyjęcia przebiegu granic działki przy ul. Niedziałkowskiego 20.

Portal Geodety już działa!

dodano 2018-05-10

kask geodety, rulon dokumentów

Informujemy, że można już korzystać z Portalu Geodety. Portal jest dostępny pod adresem https://portal.geopoz.poznan.pl/geodeta/. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej e-usługi.

Konferencja w Pyzdrach - zapraszamy

dodano 2018-05-09

Logo Stowarzyszenia Geodetów Polskich

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję z cyklu Terra Pisdrensis. Dawniej i dziś: Krajobraz chroniony - regulacje i realia. która odbędzie się 19 maja 2018. Zapoznaj się ze szczegółowym programem VII Konferencji w Pyzdrach (.doc 159kB)

Podsumowanie spotkań o nowych e-usługach

dodano 2018-05-07

materiały promocyjne: fragment długopisu, notatnika i ulotki

Przez cały kwiecień w GEOPOZie odbywały się spotkania i warsztaty dot. Portali. W 20 spotkaniach informacyjnych i warsztatach, które łącznie trwały ponad 50 godzin, wzięło udział blisko 200 osób: geodetów, rzeczoznawców, komorników, konsultantów.
- Spotkania oceniam bardzo pozytywnie. Pracownicy byli bardzo dobrze przygotowani oraz udzielili odpowiedzi na wszelkie moje pytania – twierdził jeden z uczestników. Uruchomienie e-usług już w maju.

GEOPOZ pracuje 2 maja i 4 maja

dodano 2018-04-30

wejście do Sali Obsługi Klienta

Informujemy, że GEOPOZ pracuje w weekend majowy. 2 maja i 4 maja obsługujemy klientów w godzinach 8.00 - 15.00.

Spotkania o nowych e-usługach za nami

dodano 2018-04-25

spotkanie inforcyjne - sala z uczestnikami

Przez cały kwiecień w GEOPOZ organizował spotkania informacyjne dla komorników, projektantów i rzeczoznawców. Cieszyły się one z dużym zainteresowaniem, ponieważ nowe e-usługi wiążą się z wymiernymi korzyściami. Wykorzystywanie danych przestrzennych będzie szybsze, łatwiejsze i tańsze. Uruchomienie Portalu Komornika, Portalu Rzeczoznawcy i Portalu Projektanta już wkrótce!

GEOPOZ promuje projekt

dodano 2018-04-25

stoisko konferencyjne - dwie pracownice GEOPOZu siedzą za stołem

Podczas ogólnopolskiej konferencji „Klient w urzędzie. O nowoczesnej obsłudze klienta” przedstawiciele GEOPOZu zaprezentują projekt „Cyfryzacja i modernizacja Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego Miasta Poznania oraz uruchomienie e-usług”. GEOPOZ przedstawi, w jaki sposób wdraża w praktyce założenia nowoczesnego urzędu.

Zapisy na warsztaty dot. Portalu Geodety zamknięte

dodano 2018-04-18

kask geodety, rulon dokumentów

Zapisy na spotkania dla geodetów dotyczące nowych e-usług zostały zamknięte. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dot. Portalu Geodety , który zostanie uruchomiony już wkrótce.

GEOPOZ cyfryzuje i modernizuje zasób geodezyjny i kartograficzny Poznania

dodano 2018-04-16

pracownica GEOPOZu z urządzeniem skanującym

Dane przestrzenne dotyczące Poznania to bogate źródło informacji. Aby dostęp do nich był łatwiejszy, szybszy i tańszy konieczna jest cyfryzacja zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Podstawowym celem projektu jest zwiększenie dostępności i jakości danych przestrzennych dotyczących Poznania. – Sprawna administracja samorządowa to priorytet. Poznań potrzebuje bazy danych w postaci cyfrowej, które usprawnią procesy inwestycyjne w mieście, zapewnią mieszkańcom i przedsiębiorcom szybki i łatwy dostęp do danych przestrzennych. – mówi Andrzej Krygier, Dyrektor GEOPOZu. Przeczytaj więcej o cyfryzacji i modernizacji zasobu.

Portal Komornika - wniosek założenia konta i instrukcja obsługi

dodano 2018-04-16

Zachęcamy do pobrania dokumentów dotyczących Portalu Komornika: wniosek o założenie konta w Portalu Komornika (.doc 2MB), wniosek o założenie konta w Portalu Komornika (.pdf 111kB),instrukcja do Portalu Komornika (.docx 63kB), instrukcja do Portalu Komornika (.pdf 28kB ).

© 2010-2018 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ