Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Konferencja w Lusowie już wkrótce

dodano 2018-06-19

popiersie generała Dowbora Muśnickiego

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Delimitacja i demarkacja granic Odrodzonej Rzeczpospolitej. Historyczne znaki graniczne na ziemiach polskich", która odbędzie się 23 czerwca w Lusowie. Zapoznaj się ze szczegółowym programem konferencji w Lusowie (.pdf 488kB).

Spotkanie informacyjne o Portalu Geodety

dodano 2018-06-13

ekran monitora kompterowego z Portalem Geodety

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dot. obsługi Portalu Geodety. Odbędzie się ono 26 czerwca o godz. 9.30 w siedzibie GEOPOZu. Zapisy pod nr tel. 61 8271 610, 61 8271 884. Decyduje kolejność zgłoszeń. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana nowa aplikacja, jej funkcjonalność oraz sposób obsługi "krok po kroku".

Prezentacja z Portalu Geodety

dodano 2018-06-11

kask geodety, rulon dokumentów

Zapraszamy do pobrania prezentacji z warsztatów z Portalu Geodety (.ppsx 3MB)

Portal Projektanta już działa!

dodano 2018-05-30

Mapa zasadnicza

Informujemy, że można już korzystać z Portalu Projektanta. Portal jest dostępny pod adresem https://portal.geopoz.poznan.pl/projektant/. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej e-usługi.

Wizyta studyjna

dodano 2018-05-18

plan ogólny - sala wykładowa z słuchaczami

Rokrocznie gościmy studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tym roku odwiedzili nas studenci z Instytutu Geoekologii i Geoinformacji, którzy poznali pracę Miejskiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, metodę opracowań fotogrametrycznych i działanie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Poznania.

Urzędnicy z Kijowa w GEOPOZie

dodano 2018-05-18

zdjęcie dłoni trzymającej mapę

16 maja gościliśmy delegację z Kijowa. Ukraińscy urzędnicy byli zainteresowani działalnością GEOPOZu, a w szczególności organizacją katastru. Podczas wizyty opowiedzieliśmy o historii katastru, o udostępnianiu danych z ewidencji gruntów i budynków, o obsłudze prac geodezyjnych oraz o aktualizacji powiatowych baz danych. Nasi gości wysłuchali również o Systemie Informacji Przestrzennej Miasta Poznania, w tym modelu 3D i o wdrażanych w GEOPOZie e-usługach.

Zawiadomienie o czynnościach przyjęcia przebiegu granic nieruchomości

dodano 2018-05-17

mapa

Informujemy, że 4 czerwca 2018 r. o godz. 9.30 przy ul. Niedziałkowskiego 20 odbędzie się przyjęcie granic działki nr 17/2. Szczegółowe informacje dotyczące przyjęcia przebiegu granic działki przy ul. Niedziałkowskiego 20.

Portal Geodety już działa!

dodano 2018-05-10

kask geodety, rulon dokumentów

Informujemy, że można już korzystać z Portalu Geodety. Portal jest dostępny pod adresem https://portal.geopoz.poznan.pl/geodeta/. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej e-usługi.

Konferencja w Pyzdrach - zapraszamy

dodano 2018-05-09

Logo Stowarzyszenia Geodetów Polskich

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję z cyklu Terra Pisdrensis. Dawniej i dziś: Krajobraz chroniony - regulacje i realia. która odbędzie się 19 maja 2018. Zapoznaj się ze szczegółowym programem VII Konferencji w Pyzdrach (.doc 159kB)

Podsumowanie spotkań o nowych e-usługach

dodano 2018-05-07

materiały promocyjne: fragment długopisu, notatnika i ulotki

Przez cały kwiecień w GEOPOZie odbywały się spotkania i warsztaty dot. Portali. W 20 spotkaniach informacyjnych i warsztatach, które łącznie trwały ponad 50 godzin, wzięło udział blisko 200 osób: geodetów, rzeczoznawców, komorników, konsultantów.
- Spotkania oceniam bardzo pozytywnie. Pracownicy byli bardzo dobrze przygotowani oraz udzielili odpowiedzi na wszelkie moje pytania – twierdził jeden z uczestników. Uruchomienie e-usług już w maju.

© 2010-2018 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ