Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

GEOPOZ pracuje w sobotę 15 grudnia

dodano 2018-12-13

sala obsługi klienta  - na pierwszym planie gałązka choinki z bombką

W sobotę 15 grudnia 2018 r. pracujemy. Obsługa klienta odbywać się będzie od godz. 8.00 do godz. 15.00. Z kolei Wigilia będzie u nas dniem wolnym od pracy.

Prace modernizacyjne

dodano 2018-12-13

urządzenie mobilne wyświetlające Portal Projektanta

W związku z pracami modernizacyjnymi, przeprowadzanymi dzisiaj (13.12.2018) od godziny 15.30, mogą występować utrudnienia w dostępnie do naszych e-usług: Portalu Klienta, Portalu Rzeczoznawcy, Portalu Komornika, Portalu Projektanta i Portalu Geodety.

GEOPOZ wyróżniony podczas GISforum 2018

dodano 2018-11-27

sala konferencyjna z uczestnikami

W zeszłym tygodniu GEOPOZ zaprezentował na GISforum 2018 praktyczne zastosowanie narzędzi GIS w administracji publicznej. Podczas konferencji GEOPOZ otrzymał specjalne wyróżnienie za wdrożenie projektu „Budowa Modelu 3D Miasta Poznania wraz z narzędziami do aktualizacji i publikacji”. Warto zaznaczyć, że honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Poznania.

12 listopada 2018

dodano 2018-11-09

Główne drzwi wejściowe do budynku GEOPOZu

W związku z ustanowieniem dnia 12 listopada dniem wolnym od pracy GEOPOZ będzie nieczynny. Zachęcamy do załatwiania spraw drogą elektroniczną. Zapraszamy między innymi do skorzystania z Portalu Klienta.

Pracujemy 2 listopada

dodano 2018-10-31

hol w budynku przy ul. Gronowej 20

W najbliższy piątek zapraszamy do GEOPOZu w standardowych godzinach obsługi klienta czyli od 8.00 do 15.00.

Poznańska wyszukiwarka grobów w nowej odsłonie

dodano 2018-10-29

Cmantarz zabytkowy przy ul. Nowina

Przełom października i listopada to czas, w którym szczególnie często odwiedzamy groby bliskich zamarłych. Dzięki wyszukiwarce, będącej częścią nowej wersji Portalu Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Poznania, każdy zainteresowany w prosty i intuicyjny sposób odnajdzie groby na poznańskich cmentarzach. Pod adresem http://sip.geopoz.pl/sip/cmentarze/raport Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ udostępnia cenne źródło informacji o poznańskich miejscach pamięci. Przeczytaj więcej o nowej odsłonie wyszukiwarki grobów.

Instrukcja korzystania z Portalu Rzeczoznawcy

dodano 2018-10-24

rzut z instrukcji korzystania z Portalu Rzeczoznawcy

Szanowny Rzeczoznawco, zachęcamy do zajrzenia do instrukcji korzystania z Portalu Rzeczoznawcy (.pptx 10MB). Krok po kroku dowiesz się, jak zamówić dane transakcyjne w postaci elektronicznej. A jeśli jeszcze nie złożyłeś wniosku o założenie konta w Portalu Rzeczoznawcy, zrób to już dziś.

Przerwa w działaniu Portalu Geodety, Komornika, Rzeczoznawcy, Projektanta i Klienta

dodano 2018-10-19

Miniaturka do Portalu Klienta

Od dnia 24 października od godziny 15.00 do dnia 25 października mogą wystąpić problemy w działaniu Portalu Geodety, Komornika, Rzeczoznawcy, Projektanta i Klienta. Za utrudnienia przepraszamy.

Panel ekspercki "Geologia dla miast zarządzanie przestrzenią podziemną w Smart City"

dodano 2018-10-17

Fragment plakatu - panorama miasta z napisem: Geologia dla miast zarządzanie przestrzenią podziemną w Smart City

Jako jeden z uczestników zapraszamy na panel dyskusyjny dotyczący optymalnego zarządzania częścią podziemną miast. Panel odbędzie się 25 października 2018 roku o godzinie 10.00 w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szczegółowe informacje o panelu „Geologia dla miast”.

Dbamy i pamiętamy

dodano 2018-10-17

framgnet plakatu: trzy osoby porzadkujące groby

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Dbamy i pamiętamy”. Poprzez włączenie się w porządkowanie zaniedbanych i zapomnianych mogił Miasto Poznań chce przypomnieć o naszych bohaterach i bohaterkach. Spis grobów Powstańców Wielkopolskich, połączony z wyszukiwarką cmentarną oraz "Listą odznaczonych Wielkopolskim Krzyżem Powstańczym", dostępny jest obecnie na stronie internetowej: valerianella.man.poznan.pl/data/cmentarze/weterani_public.php?filtruj=formularz. Przeczytaj więcej o akcji „Dbamy i pamiętamy”.

© 2010-2018 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ