Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Zebranie noworoczne Oddziału Wielkopolskiego SGP

dodano 2017-02-21

Zebranie noworoczne SGP

17 stycznia 2017 r. w sali 211 Domu Technika w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 5/9 odbyło się tradycyjne zebranie noworoczne organizowane przez Zarząd Oddziału Wielkopolskiego Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Na zebraniu przedstawiono aktualne sprawy interesujące środowisko zawodowe geodetów. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z zebrania noworocznego SGP (.pps 3MB).

ePUAP już działa

dodano 2017-02-17

logo ePUAP

Informujemy, że ePUAP funkcjonuje już bez problemów.

VI Ogólnopolska Konferencja "GIS w NAUCE"

dodano 2017-02-03

Godło Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji "GIS w NAUCE", która odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2017 roku na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa w kampusie akademickim "Kortowo" Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Więcej informacji nt. konferencji "GIS w NAUCE" oraz program konferencji "GIS w NAUCE" do pobrania (.pdf 813kB).

Utrudnienia w działaniu ePUAP

dodano 2017-01-26

logo ePUAP

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od ZGiKM GEOPOZ występują opóźnienia w wysyłaniu i odbieraniu oraz brak możliwości doręczania dokumentów wysyłanych przez GEOPOZ do klientów za pośrednictwem platformy ePUAP. Za utrudnienia przepraszamy. O usunięciu awarii poinformujemy w osobnym komunikacie.

Seminarium "Rola geoinformacji w audycie krajobrazowym"

dodano 2017-01-11

Logo Polskiej Akademii Nauk

Zapraszamy do udziału w seminarium "Rola geoinformacji w audycie krajobrazowym", poświęconemu ustaleniu zakresu i możliwości wykorzystania systemów geoinformacyjnych w opracowaniach audytów krajobrazowych. Seminarium odbędzie się pod auspicjami Komitetu Nauk Geograficznych PAN w Warszawie, 2 lutego 2017 o godz. 11:00. Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi seminarium.

Zebranie noworoczne ZOW SGP

dodano 2017-01-09

Logo Stowarzyszenia Geodetów Polskich

Zarząd Oddziału Wielkopolskiego Stowarzyszenia Geodetów Polskich zaprasza swoich członków i sympatyków na tradycyjne zebranie noworoczne. Na zebraniu przedstawione zostaną aktualne sprawy interesujące środowisko zawodowe geodetów. Zebranie odbędzie się 17 stycznia 2017 r. o godz. 14:00 w sali 211 Domu Technika w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 5/9. Zakończenie zebrania jest przewidywane ok. godz. 17:00.

Wszystkiego dobrego na Święta i Nowy Rok!

dodano 2016-12-21

grafika świąteczna

Wszystkim naszym klientom i pracownikom życzymy spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Przebudowa strony internetowej ZGiKM GEOPOZ

dodano 2016-11-28

klawiatura komputerowa

Informujemy, że strona internetowa jest w trakcie przebudowy. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Wywiad z Dyrektorem Andrzejem Krygierem w Kronice Miasta Poznania

dodano 2016-10-31

logo Kroniki Miasta Poznania

Miło nam poinformować, że w numerze 2/2016 Kroniki Miasta Poznania ukazał się wywiad z Dyrektorem ZGiKM GEOPOZ - Andrzejem Krygierem. Serdecznie zapraszamy do lektury wywiadu z Panem Dyrektorem (.pdf 17 MB).

Ważna informacja dla mieszkańców obrębów Spławie, Główna i Kobylepole!

dodano 2016-10-31

Mapa obrębu Główna

Na terenie miasta Poznania, w obrębach Spławie, Główna i Kobylepole, prowadzone są prace związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków. Właściciele budynków są zobowiązani, zgodnie z przepisami prawa, do udzielenia informacji osobom prowadzącym prace. Szczegółowe informacje na temat modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Spławie, Główna i Kobylepole.

zobacz następną stronę
© 2010-2017 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ