Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Nowy termin spotkania

dodano 2020-02-26

tekst na biało-granatowym tle: Spotkanie informacyjne dotyczące wymiany plików bazy roboczej w formacie GML

Z uwagi na duże zainteresowanie spotkaniem informacyjnym na temat wymiany plików bazy roboczej w formacie GML uruchomiliśmy kolejny termin spotkania: 16 marca 2020, godz. 10.00.
Na dzień 10 marca 2020 nie ma już wolnych miejsc. Zainteresowanych geodetów zachęcamy do szybkich zapisów: osobiście (w Sali Obsługi Klienta) lub telefonicznie (618271600).

Spotkanie informacyjne dotyczące wymiany plików bazy roboczej w formacie GML

dodano 2020-02-24

napis na biało-granatowym tle: Spotkanie informacyjne dotyczące wymiany plików bazy roboczej w formacie GML

GEOPOZ zaprasza geodetów na spotkanie informacyjne dot. plików bazy roboczej w formacie GML.
Spotkanie odbędzie się 10 marca 2020 roku w sali 911 dla dwóch grup; pierwszej: o godz. - 9.00 i drugiej: o godz. - 12.00. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (618271600) i osobiście (w Sali Obsługi Klienta – pomieszczenie D). Zapisy trwają do 5 marca.

Komunikat Geodety Miejskiego

dodano 2020-02-20

napis Komunikat dla geodetów na granatowym tle

Od 1 kwietnia 2020 r. do wszystkich operatów zawierających zmiany w bazach danych prowadzonych przez Prezydenta Miasta Poznania i przekazywanych do MODGIK, niezbędne będzie przekazanie wraz z zawiadomieniem o wykonaniu zgłoszonych prac geodezyjnych/kartograficznych plików bazodanowych w formacie GML oraz TXT. Informacja o pliku wymiany danych powinna znaleźć się w sprawozdaniu technicznym i spisie dokumentów.
Przeczytaj cały komunikat o przekazywaniu operatów do MODGiK.

Wizyta Głównego Geodety Kraju w GEOPOZie

dodano 2020-02-19

od lewej: Hanna Mierzwiak, Waldemar Izbeski, Andrzej Krygier

18 lutego 2020 r. na zaproszenie Dyrektora Andrzeja Krygiera gościliśmy Głównego Geodetę Kraju - prof. dr. hab. inż. Waldemara Izdebskiego. Prezesowi GUGiK zaprezentowano nowe technologie i rozwiązania organizacyjne wdrażane w GEOPOZie.
W spotkaniu wzięło udział kierownictwo naszej organizacji, a także Lidia Danielska - Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego, Hanna Mierzwiak - Geodeta Województwa Wielkopolskiego oraz członkowie Zarządu Wielkopolskiego Zrzeszenia Geodetów Powiatowych (Kazimierz Narloch, Janusz Rogala, Paweł Smogór i Małgorzata Waszak).

Więcej o spotkaniu z Głównym Geodetą Kraju.

Oddaj głos na poznański MODGiK!

dodano 2020-02-13

Zagłosuj na poznański MODGiK!

Główny Geodeta Kraju ogłosił plebiscyt na „Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego w roku 2019”. Głosy oddawać mogą osoby posiadające uprawnienia geodezyjne. Jedna osoba może oddać jeden głos na jeden powiat. Głosować można za pośrednictwem portalu: integracja.gugik.gov.pl/plebiscyt.
Głosowanie potrwa do 2 marca, a wyniki zostaną ogłoszone 10 marca 2020 roku.

Zapraszamy na staż studencki

dodano 2020-01-16

budynek GEOPOZu - ujęcie od strony południowej

Do 2 lutego trwa nabór na wiosenną edycję praktyk i płatnych staży studenckich. Poszukujemy studentów kierunków ekonomicznych, nauk społecznych i administracji, którzy od marca do czerwca chcą obserwować i uczestniczyć w bieżących działaniach GEOPOZu. Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza internetowego Zapraszamy.

Obsługa klienta w Sylwestra

dodano 2019-12-30

hol w budynku przy ul. Gronowej, z lewej strony choinka, z prawej - tablice informacyjne

W Sylwestra, tj. 31 grudnia 2019 roku przyjmujemy klientów od godziny 8.00 do 14.00.

Życzenia świąteczne

dodano 2019-12-20

bombki świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery i ciepła. Niech radość i pokój Świąt towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

Pracujemy 24 grudnia

dodano 2019-12-18

hol w budynku przy ul. Gronowej, na pierwszym planie choinka

Informujemy, że w Wigilię Bożego Narodzenia obsługa klientów odbywać się będzie od godziny 8.00 do 13.00.

GIS Day 2019

dodano 2019-11-15

stoisko informacyjne - dwie osoby siedzące za stołem

GIS Day to coroczne święto geoinformacji, podczas którego na całym świecie odbywają się różnego rodzaju konferencje i spotkania, mające propagować nowoczesne rozwiązania w zakresie geografii. I w tym roku nie mogło zabraknąć GEOPOZu. Podczas GIS Day 2019 zorganizowanego 13 listopada przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprezentowaliśmy referat „Model 3D miasta Poznania – aktualizacja z wykorzystaniem fotogrametrii lotniczej, tworzenie brył budynków i zasilanie modelu 3D”. Równie mocnym punktem była nasza obecność na Wydziale Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Przyrodniczego, gdzie podczas konferencji pt. "GIS Day 2019” wygłosiliśmy referat „Wykorzystanie opracowań GIS w działaniach miasta Poznania”.

© 2010-2019 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ