Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Komunikat dla geodetów

dodano 2015-05-20

Informujemy, że w programie C-Geo firmy Softline został utworzony szablon dedykowany oprogramowaniu WEGA 2010 służący do wczytywania i wydawania plików w formacie shape zgodnych z kodami WEGA 2010. W zakładce MODGIK w naszym BIPie została umieszczona instrukcja obsługi szablonu. Ponadto zawiadamiamy, że aby przybliżyć zasady definiowania obiektów sieci uzbrojenia terenu oraz wydawanie obiektów do plików shape z programu C-Geo planowane jest szkolenie dla geodetów w sierpniu br. Zapraszamy do zapoznania się ze całym komunikatem dotyczącym wczytywania i wydawania plików w formacie shape zgodnych z kodami WEGA 2010 .

Już niedługo portal do internetowej obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych

dodano 2015-05-20

ikona at

W czerwcu w Miejskim Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej planowane jest uruchomienie portalu do internetowej obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych. W celu zapoznania się ze szczegółową informacją prosimy wybrać pozycję e-MODGIK w zakładce MODGiK w naszym Biuletynie Informacji Publicznej.

zobacz następną stronę
© 2010-2015 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ