Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
X

Z GEOPOZem zlokalizujesz grób bliskich

dodano 2014-10-23

Jak co roku ZGiKM GEOPOZ zachęca do skorzystania z internetowej wyszukiwarki grobów, tworzonej w oparciu o System Informacji Przestrzennej. Wyszukiwarka pozwala na szybkie zlokalizowanie miejsca pochówku danej osoby w obrębie cmentarzy: komunalnego na Miłostowie, komunalnego na Junikowie, zabytkowego Jeżyckim, na Górczynie, wojennego Żołnierzy Brytyjskich, Garnizonowego i Bohaterów Polskich, zabytkowego Św. Wojciecha, zabytkowego Prawosławnego, parafialnego przy ul. Samotnej i przy ul. Lubowskiej oraz wojennego Bohaterów Radzieckich. zobacz więcej

ZGiKM GEOPOZ na sympozjum w Wąsowie

dodano 2014-10-17

Z przyjemnością informujemy, iż podczas XIX Ogólnopolskiego Sympozjum Polskiego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji w Wąsowie, ZGiKM GEOPOZ zaprezentował swoje osiągnięcia w dziedzinie fotogrametrii lotniczej, naziemnej i termalnej. W czasie sesji posterowej, uczestników zapoznano z ważniejszymi projektami związanymi z hasłem sympozjum i zrealizowanymi w ZGiKM GEOPOZ, wdrożonymi technologiami oraz produktami fotogrametrycznymi, w które wyposażane jest Miasto Poznań.

© 2010-2014 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ