Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Ochrona znaków geodezyjnych

dodano 2015-07-14

znak geodezyjny

W trakcie prowadzenia prac budowlanych oraz inwestycyjnych zniszczeniu ulega duża liczba znaków geodezyjnych. W związku z tym zwracamy się z prośbą o podjęcie wspólnych działań mających na celu zminimalizowanie problemu niszczenia tych znaków. Z dniem 15 lipca 2015 r. wprowadzamy wymóg zaznaczania na mapach do celów projektowych kolorem pomarańczowym w obszarze opracowania, punktów osnowy geodezyjnej oraz umieszczania w opisie pozaramkowym odpowiedniej klauzuli. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym komunikatem w sprawie ochrony znaków geodezyjnych.

Płatności internetowe za usługi MODGiK

dodano 2015-07-03

Ikona - monety

Informujemy, że w ramach internetowej obsługi prac geodezyjnych udostępniliśmy możliwość dokonywania bezpiecznych płatności poprzez usługę Paybynet. Jest to kolejne usprawnienie, które pozwoli na skrócenie czasu potrzebnego do obsługi geodetów przez Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

zobacz następną stronę
© 2010-2015 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ