Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Ankieta świadczenia usług drogą elektroniczną

dodano 2016-06-20

Ankieta

W związku z działaniami podejmowanymi na rzecz podniesienia jakości świadczonych usług, zapraszamy do wypełnienia niniejszej ankiety. Ma ona na celu uzyskanie informacji na temat zapotrzebowania klientów ZGiKM GEOPOZ na usługi świadczone drogą elektroniczną i umożliwienie załatwienia sprawy przez internet. Właściwą odpowiedź prosimy zaznaczyć poprzez wstawienie znaku „X” w odpowiednią rubrykę. Wypełnioną ankietę prosimy odesłać na adres ankiety@geopoz.poznan.pl do 29 czerwca 2016r. Do pobrania: Ankieta świadczenia usług drogą elektroniczną (.doc 33kB)

Konferencja w Lusowie

dodano 2016-06-15

Muzeum Powstańców Wielkopolskich

Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział Wielkopolski w Poznaniu oraz Muzeum Powstańców Wielkopolskich im. Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie zapraszają do udziału w konferencji nt. „97. rocznica podpisania Traktatu Wersalskiego. Badanie i odszukiwanie historycznych granic w Polsce". Konferencja odbędzie się w dniu 18 czerwca 2016 r. o godz. 10.00 w Muzeum Powstańców Wielkopolskich w Lusowie przy ul. Ogrodowej 3A. Pobierz program konferencji w Lusowie.

zobacz następną stronę
© 2010-2016 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ