Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
X
strona główna
grafika z mapą
strona Miasta Poznania

Wspieramy środowisko akademickie

dodano 2015-04-20

Przy stacji fotogrametrycznej

17 kwietnia zorganizowaliśmy wizytę studyjną dla studentów geoinformacji UAM. Nasi goście poznali proces obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych i kartograficznych, obsługę zawiadomień o wykonaniu tych prac oraz obsługę wniosków o uwierzytelnienie dokumentów opracowanych przez wykonawcę prac geodezyjnych lub kartograficznych. W programie przedstawiono również tworzenie i aktualizację numerycznej mapy fotogrametrycznej, prowadzenie SIP-u oraz udostępnianie danych z rejestrów publicznych prowadzonych przez GEOPOZ.

GEOPOZ w liczbach

dodano 2015-04-14

Zapraszamy do zapoznanaia się z zestawieniem najważniejszych efektów naszej pracy w 2014 roku. Tych kilka liczb ukazuje, że stale doskonalimy działania w zakresie m.in.: prowadzenia SIP-u, prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz w zakresie zadań związanych z tworzeniem informacji określających położenie nieruchomości w przestrzeni miasta Poznania. Przejdź do GEOPOZu w liczbach.

zobacz następną stronę
© 2010-2015 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ