Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
X

Nasza Sala Obsługi Klienta ma już 5 lat!

dodano 2015-03-02

1 marca mija 5 lat od otwarcia Sali Obsługi Klienta w Zarządzie Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ. W tym czasie odwiedziło ją 250 tysięcy klientów. Głównym celem utworzenia Sali było dostosowanie jakości obsługi klienta do wymogów nowoczesnego urzędu. - Klient, aby załatwić sprawę musiał przemieszczać się między piętrami, co wpływało na wydłużenie i obniżenie komfortu załatwienia sprawy. – wyjaśnia Patrycja Lamprycht, kierownik SOK. Więcej o naszym jubileuszu tutaj.

Zmiana adresu internetowego przeglądarki SIP

dodano 2015-02-26

Informujemy, że zmienił się adres internetowy Systemu Informacji Przestrzennej Poznania. Obecny adres to http://sip.geopoz.pl/. Za pośrednictwem przeglądarki SIP można wyświetlać dane zapisane w warstwach tematycznych. Dostępy niewymagające hasła to m.in.: lista ulic bazy systemu adresowego ZGiKM GEOPOZ, miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, spis pomników miasta Poznania, automaty biletowe, prognoza demograficzna do 2035 roku.

© 2010-2015 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ